Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

Dünyanın kurulduğu ilk günden beri, manevi alemler insanların hayatlarının merkezinde olmuştur. İnanmayan, manevi dünyanın varlığından şüphe duyan kişiler bile, gaybın bu enerjisini kendilerine göre farklı isimlerle tanımlamış ve herkes bu alemi kabul etmiştir. Manevi dünya bu kadar etkiliyken, elbet bu gaybın sunduğu enerji de o kadar yoğun olmaktadır. Bu enerjiler ise, medyum hocalar tarafından kontrol edilerek yönlendirilir. Bu işlemler sırasında, çok farklı enerjiler devreye girer ve bu enerjiler farklı isimler ile adlandırılır. Papaz büyüsü de bu yöntemlerden biri olarak uzun süredir hayatımızdadır.

Papaz büyüsü denildiği zaman insanların aklına korkutucu ve tehlikeli çalışmalar gelmekte. Yanlış tanıtılması ve gaybın insanlar tarafından farklı anlaşılması nedeniyle ortaya çıkan bu durumun gerçeklikle uzaktan yakından alakası bulunmaz. Herhangi bir büyü çalışması gibi, papaz büyüsünde de medyum hocaların tek yaptığı manevi alemleri kullanmaktadır. Bu alemlerin enerjilerini, doğru şekilde uyarlayan hocalar, olması gerektiği gibi her türlü büyüden istedikleri sonucu alırlar.

Papaz büyüsünün herhangi bir tehlikesi bulunmaz. Bu büyü de tüm diğer büyülerde olduğu gibi, gayb tarafından insanlara verilen nimetlerin kullanılmasından ibarettir. Bu nedenle, korkulacak bir yanı olmadığı gibi, kadim bir ilim olarak kabul edilmelidir. Büyü ilmi, medyum hocalar tarafından tarafından kontrol altında tutulan, her daim toplumun ve talep edenlerin yararına kullanılan uygulamalardan oluşur. Papaz büyüsü de, bu uygulamaların en yaygınları arasında gösterilmektedir.

Her dönemde olduğu gibi, günümüzde de insanlar papaz büyüsünün faydalarından yararlanmaktadır. Bu büyünün etkili olması, tamamen yapan medyum hocanın nefesiyle alakalıdır. Hoca, ne kadar tecrübeliyse ve ne kadar kuvvetli bir nefese sahipse, papaz büyüsü o kadar rahat tutar. Yine aynı şekilde, büyünün etkisi de hocaya bağlıdır.

Medyumarıyorum.net’e şikayet yazmak ve önceki şikayetleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum


 1. Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar ben papaz büyüsü ile istediğim sonucu aldım. Daha önceden yaptırdığım büyüler hiç bu kadar etkili olmamıştı. Değişik değişik büyü isimleri türetmişler ama papaz büyüsü gibi olmadı hiçbiri.

  Medyum Ali Gürses ile çalıştım bir dost tavsiyesiyle, kendisi çok ilgili. Papaz büyüsünde uzman olduğu her yerde yazıyor zaten, söylendiği kadar da varmış.

  Benim hızlı etki almam gerektiği için özellikle papaz büyüsü yaptırmayı tercih ettim. Medyum Ali Hoca’nın dediğine göre ortalama olarak 1-21 gün arasında etki ediyormuş. Ben hızlı olması gerektiğini özellikle belirttiğim için ekstra çalışmalar yaptı, dört gün gibi kısa bir sürede sonuç görmeye başladım.

  Papaz büyüsünün zor olduğunu düşünenler hiç endişe etmesin, Medyum Ali Hoca sürekli olarak telefonda destek oluyor. Benim işlemim sonuçlandı, istediğim etkiyi verdi ama yine de sorularım olduğunda arayıp sordum onlara bile cevap verdi.

  Numarasını isteyen arkadaşlar olursa burada numara paylaşmak yasak değilse yazmak istiyorum. 0535 590 62 75 telefonundan ulaşabilirsiniz ben buradan ulaşıp konuştum. İnternet sitesi medyumali.com çalışmaları hakkında detaylar orada yazıyor eğer okumak isterseniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir