Bakım Yapan Hocalar

İnsanlarda doğuştan gelen farklı bir enerji seviyesi bulunmaktadır. Ancak bunlar kimi zaman değişebilmektedir. Bu değişimin farklı sebepleri olsa dahi doğuştaki enerji seviyesine / dengesine ulaşmak isteyen kişiler medyumlar aracılığı ile bakım yaptırmak isterler. Bu durumda da onlar tekrardan eski enerji seviyelerine dönerler.

Bakım yaptırmanın altında aslında çok daha farklı sebepler olabilmektedir. Kimi zaman siz istemeseniz dahi medyumlar size bakım yapabilirler. Bu durumda da yapılması gereken en önemli şey neden bu tür bir uygulamanın yapıldığını anlamaktır. Kısa süre içerisinde etkisini gösterecek olan bu uygulamalar kapsamında aradıklarınızı en hızlı şekilde bulabilirsiniz.

Bakım Neden Yapılır?

Söylediğimiz gibi bu tür bir uygulamanın medyum tarafından yapılmasının arkasında farklı pek çok neden olabilmektedir. Bunun özellikle medyumların isteği üzerine mi yoksa sizin isteğiniz üzerine mi olup olmadığı önemlidir. Bu tür bir uygulamada bakım yapan hocalar kimi zaman uhrevi dünyadan güç alarak oradaki enerji seviyesini dahi kullanabilmektedir.

Günümüzde farklı nedenlerden dolayı yapılan bu uygulamada karşımıza en çok çıkan sebepler şunlardır:

  • Büyü yapılmadan önce kişiyi buna karşı hazırlamak için yapılan uygulama
  • Kişinin düşük enerji seviyesinin fark edilmesi
  • Kişinin büyüye maruz kalması ve bunun etkisinden sıyrılmak istemesi
  • Kişide musallat türü olayların görülmesi

Bunun gibi farklı nedenler eşliğinde sizlerin yapması gereken şey güvenilir bir medyum bulmaktır. O sizi birkaç sefer araştırır ve gereken işlemi kısa sürede yapar. Ancak burada dolandırıcı olan kişilerden uzak durmak sizin için en önemli uygulamadır.

Bakım Nasıl Yapılır?

Bakım, genel olarak insanların üzerindeki enerji seviyesinin değiştirilmesidir. Bu kimi zaman pozitif yönde olabilirken kimi zaman ise negatif yönde olabilmektedir. Ancak burada bu işlemin nasıl yapıldığının daha çok önemi vardır.

Bir medyum bu uygulamayı yapmadan önce bazı şeylere ihtiyaç duyar. Kişinin ismi, soy ismi, anne adı, doğum tarihi ve fotoğrafı en sık ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Ancak bunun haricinde kısa sürede etkisini gösterecek olan bir büyü çalışmasına da bir ön hazırlık yapılıyor olabilir. Bu durumda da insanın üzerinde onu koruyan ve enerji veren tabaka yok edilir.

Bakım yapan hocalar tarafından gerçekleştirilecek olan her bir uygulama kapsamında önemli olan nokta güvenilirliktir. Güvenilir bir hoca bulduğunuz zaman artık sizlerin onun isteklerini yerine getirmesi gerekir. Çünkü hocalar kimi zaman uhrevi dünyalara yolculuk edebilirler. Trans yöntemi ile yapılan bu uygulama sonrasında oradaki enerji dalgalarından faydalanabilirler. İşte bu noktada sizler de dilerseniz kısa sürede bu tür hocalara ulaşarak kendinize veya çevrenizdeki başka bir kişiye bakım çalışması yaptırabilirsiniz.

Günümüzde sıklıkla karşımıza çıkan bu tür çalışmalarda önemli olan nokta sizlerin kısa sürede elde edeceği başarıdır. Çünkü burada son derece başarılı olacak şekilde medyumlara ulaşmak ve onlarla birlikte bu çalışmayı yapmak gerekir. Güvenilir bir medyuma ulaşmak ise sanıldığı kadar kolay / zor olmayabilir.

Sitemizde sizleri güvenilir medyuma götürecek olan pek çok yorum bulunmaktadır. Bunlara bakarak aradığınız medyuma ulaşmak ve sonrasında istediğiniz şartları sağlamak isterseniz eğer hemen buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir