Domuz Yağı Büyüsü Yapan Medyumlar

Büyülerin etkili olabilmesi için mutlaka işinin ehli olan kişiler tarafından yapılması gerekir. Bunun temel sebebi bir büyü yapılmadan önce pek çok şartın sağlanıyor olması gerekliliğidir. Örneğin, domuz yağı büyüsü yapılırken bu büyünün yapılacağı kişinin büyü tesiri altına girebilecek bir enerjisi olması önemlidir.

Her insan için aynı büyüyü yapmak uygun değildir. Domuz yağı büyüsü de yaygın olarak kullanılan çalışmalardan biri olsa da herkeste etki etmemektedir. Bu etkilerin ne kadar sürede ve ne yoğunlukta ortaya çıkacağı tamamen kişinin sahip olduğu, doğuştan gelen enerji alanına bağlıdır.

Domuz yağı büyüsü yapılan bir kişinin büyü tesiri altına girmesi için enerjisinin zayıf olması gereklidir. Eğer büyülenecek kişi güçlü bir enerjiye sahipse büyü tutmayacak veya etkisi çok zayıf kalacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü Yapılacak Kişinin Sağlaması Gereken Şartlar Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü yapılırken bu büyünün kesin olarak tutması için öncelikle büyüyü yapan medyumun çalışmayı eksiksiz şekilde yerine getirmiş olması gereklidir. Okunacak duaların saati bile çalışmanın tutması için önemlidir. Bu şartlar sağlandığı sürece istenen sonuç alınabilir.

Büyülenecek olan kişinin enerjisi ne kadar kuvvetli olursa olsun bir medyum hocadan daha güçlü olamaz. Medyumlar domuz yağı büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüleri yaparken çok yoğun bir nefes gücü kullanır. Ancak, büyü yapılacak olan kişinin enerjisi ne kadar zayıf olursa büyünün tutma ihtimali o kadar yükselir.

Kişinin enerjisinin domuz yağı büyüsüne uygun olması da önemlidir. Enerjisel olarak uyumlu olmayan bir kişide büyü etkisi görülmesi çok düşük ihtimaldir. Bu nedenle işinin ehli olan medyum hocalar her çalışmayı kabul etmez, çalışmaya başlamadan önce enerjisel olarak uygun olup olmadığına dair inceleme yapar.

İşinin ehli olan bir medyum ile çalıştığınız sürece şartları sağlayan herkese domuz yağı büyüsü yapılabilir, bu büyüden tam anlamıyla istediğiniz etki alınabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Domuz yağı büyüsü enerjisi büyü ile uyumlu olan herkese yapılabilir. Aşk için yapılıyorsa iki tarafa da yapılabilen bir büyüdür. Büyülenecek kişinin kadın veya erkek olması etkisini değiştirmeyecektir.

Ayırma için yapılan büyülerde ayrılacak olan ikilinin enerjisinin aynı anda domuz yağı büyüsü için uygun olması gereklidir. Çiftlerden birine yapılıp diğerine yapmamak gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu nedenle ayırma için yapılan büyüde medyumların çok daha detaylı ve dikkatli bir inceleme yapması gerekmektedir.

Domuz yağı büyüsü yerine kullanılabilecek çok etkili bir büyü yöntemi bulunmaktadır. Papaz büyüsü adıyla bilinen bu çalışma ile hem daha hızlı hem de yoğun sonuçlar veren büyüler yapılabilir. Eğer çalışacağınız medyum papaz büyüsü yapabilecek bilgiye sahipse bu büyüyü tercih etmeniz önerilmektedir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Gelen yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir