İsviçre Medyum Arıyorum

Medyumlar büyü yapabilmek için yıllarını verdikleri belli eğitimlerden geçmek zorundadır. İsviçre medyum hocaları da başka bir ülkede çalışma yapan bir medyum hoca da aynı eğitimden geçerek bu alanda uzman haline gelir. Medyumluk mesleği çok zor ve uğraş gerektiren bir iştir. Medyum olmak için istek tek başına yeterli gelmez. Nefes gücü zayıf olan kişilerin medyum olabilmesi mümkün değildir.

İsviçre medyum hocaları çalışma yaparken sahip oldukları bilgi birikimini en iyi şekilde kullanmak zorundadır. Bu bilgi birikimi hem aldıkları eğitimlerle hem de yıllar boyunca büyü alanında edindikleri tecrübeler ile genişler. Medyumların doğru büyüleri yapabilmesi tamamen bu durumla bağlantılıdır.

Gerçek medyum hocalar çok sayıda büyü konusunda bilgi sahibi olabilir. Ancak, kendi tercihlerine göre kimi zaman bazı büyüleri yapmamayı seçebilir. Örneğin, İsviçre medyum hocaları çoğu zaman kara büyü çalışmalarını yapmamayı tercih eder. İşinin ehli olan ve profesyonel olarak bu işle ilgilenen medyumlar hiçbir zaman kara büyü yapmayacak, öte alem enerjilerini insanlığın yararı için kullanacaktır.

Medyum hocaların tecrübeye ihtiyaç duyduğu bir diğer konu da büyü bozma çalışmalarıdır. Büyü bozulabilmesi için mutlaka bozulacak büyünün nasıl yapıldığının bilinmesi gereklidir. Bunun dışında bakım ve benzeri işlemlerin de yapılmasına ihtiyaç duyan büyü bozma işlemi sadece işinin ehli olan İsviçre medyum hocaları tarafından yapılabilir.

İsviçre Medyum Hocaları Büyü Konusunda İyi Midir?

Her meslekte olduğu gibi medyumlukta da kendini geliştirmek esastır. Kendini geliştirmiş bir İsviçre medyum hocası en zorlu büyü çalışmalarını bile rahatlıkla yapabilir. Bu meslekte kendini geliştirmek için eğitim almak, sürekli yeni yöntemler üzerinde çalışmak önemlidir.

medyum ali hoca

Eğer çalışacağınız medyum hoca tecrübeli ise hassas konularda bile istenen etkiyi alabileceğiniz büyü çalışmaları yapabilir. İsviçre medyum hocaları arasında, bahsedildiği şekilde hassas konularda bile rahatlıkla başarılı büyü yapabilen kişilere rastlamak mümkündür.

Hangi ülkede olursa olsun işini iyi yapan medyumlar detaylı bir araştırma sonucu bulunabilir. İsviçre medyum hocaları için de aynı durum geçerlidir.

İsviçre Medyum Hocalarının En İyi Yaptığı Büyüler Hangileridir?

İsviçre medyum hocaları büyüler konusunda kendi tercihlerine göre uzmanlık geliştirir. Bir medyumun hangi büyüde çalışacağı tamamen yapacağı seçimle alakalıdır. Eğer bir medyum hoca aşk büyüsü ile ilgili tecrübe edinmiş ve bu büyüyü sıkça yapmışsa o konuda daha iyi olması kaçınılmazdır.

Her medyumun kendine göre bir tercihi olacağı için İsviçre medyum hocalarının genel olarak iyi olduğu bir konudan bahsetmek mümkün değildir. Ancak, sık talep gören ve pek çok kez yapılan aşk, evlilik gibi konulardaki büyülerde medyumların daha tecrübeli ve başarılı olduğu söylenebilir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum


  1. benim genel bir dalgınlık problemim var odaklanamıyorum hiçbişey istediğim gibi gitmiyor bu yüzden bir işlem yaptırmaya karar verdim çünkü dünyevi yerde ne denediysem olmadı demekki manevi diye düşündüm gerçektende öyleymiş
    Ali gürses isimli hocayla konuştum 05355906275 numarası aradım konuştuk bana bir işlem gönderdi. yine kendi hatam yüzünden yanlış adres vermişim kargoyla konuşmaya çalıştım asla ulaşamadım kargocuya gönderemeyiz oraya gitti dönmez falan diyorlardı ali hocayı aradım utana sıkala işin peşine o düştü iki gün sonra istediğim adrese gönderildi allah razı olsun bu kadar işi gücü arasında buna bile dikkat eden mağdur etmeyen bir insanmış
    gelen işlemi tarif etti hatta ben anlayamadım kolay olmasına rağmen detaylıca anlattı tüm sorularımı cevapladı pimpirikli biri olduğum için çok başını şişirdim hocamın… şimdi işlemin 10. günündeyiz ve değişimler gözle görülür şekilde inanın bana insanın hayatı birden bire değişebiliyomuş allah kendisinden razı olsun başka ihtiyacımı inşallah ki olmaz hayatım böyle güzel gider ama olursada kimden yardım isteyeceğim belli oldu artık bu tür konularda ihtiyacınız sıkıntınız varsa ali hocadan bilgi alın derim medyumali.com sayfası orada daha detay alırsınız

    Cevapla

  2. HERHALDE BİR 5-6 İSME İNANIP PARA GÖNDERİP DOLANDIRILDIKTAN SONRA ARKADAŞ TAVSİYESİYLE ALİ GÜRSES HOCA İLE İŞLEMLERE BAŞLADIK… KONUM AİLELERİN İKNASI İÇİN. BİRBİRİMİZİ SEVİYORUZ ANCAK AİLELER ONAY VERMİYORDU. ALİ HOCANIN VERDİĞİ SÜRENİN DAHA DOLMASINA 2 HAFTADAN UZUN SÜRE VAR ANCAK DAHA ŞİMDİDEN KENDİLERİ İKNA OLDU NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ BURAYA DA YAZARAK TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM…

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir