Dolandırıcı Medyumlar Kim?

Medyumluk şimdiki veya başka bir adıyla, tarihin her döneminde ve her kültüründe var olmuş bir meslektir. Bu meslek çok ilgi görmesi nedeniyle insanlar tarafından her daim el üstünde tutulmuştur. Medyumların öte alemler konusunda bilgi sahibi olması ve insanların sıkıntılarını bu vesile ile çözmeleri her kültürde bu mesleği oldukça popüler hale getirmiştir.

Her alanda olduğu gibi, popüler olan medyumluk alanında da tarihin her döneminde sahtekarlar ve dolandırıcı medyumlar türemiştir. Bu kişiler, gerçek birer medyum gibi hareket ederek insanların maddi olarak zor duruma düşmesine neden olmaktadır.

Dolandırıcı medyumlar eskiden olduğu gibi bugün de insanları kandırmak için türlü yöntemler kullanmakta. Her geçen gün daha profesyonel hale gelen bu dolandırıcılardan kurtulmak için mutlaka dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilmeniz ve bu konuyla ilgili dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Gerçek medyumların yapmış oldukları çalışmalar verdiği sonuçlar ile kendini hemen belli edecektir. Ancak, önemli olan dolandırıcı medyumlar tarafından kandırılmadan, maddi ve manevi zarara girmeden bu kişilerin tuzağından kurtulmaktır.

Dolandırıcı medyumlar pek çok yöntem ile anlaşılabilir. Bunların başında, bu kişilerin sürekli olarak isim değiştirmesi gelir. Eğer çalışmayı planladığınız medyum devamlı olarak adını ve numarasını değiştiriyorsa dolandırıcı olduğundan şüphelenmeniz gereklidir.

Bir medyum hocanın bilgisini sorgulamakta herhangi bir sakınca yoktur. Gerçek medyum hocalar, saygılı bir şekilde kendilerine soru yönelten kişilerden memnun olacak ve aklınızdaki soru işaretlerini giderecektir. Dolandırıcı medyumlar ise soru sorulmasına karşı çıkarak cevaplamaktan kaçınacaktır. Gerçek medyum hocalar ile dolandırıcı medyumları ayırt edebilmek için bilgilerini sorgulamanız önerilmektedir.

Dolandırıcılar Büyü İlminin Adını Lekelemektedir

dolandırıcı medyum hocalar

Gerçek medyum hocalar insanların yararı için pek çok farklı çalışma yapıyor olsa da dolandırıcı medyumlar tarafından tıpkı kandırılan insanlar gibi zor durumda bırakılmaktadır. Kimi zaman gerçek medyumların adını kullanan bu şarlatanlar hem medyum hocayı zor duruma sokmakta hem de kendisine güvenen insanlara ciddi mağduriyetler yaratmaktadır.

Gerçek medyum hocalar, büyü ilminin adını lekeleyen bu kişilere karşı çok dikkatli olunmasını tavsiye etmektedir. Yapılacak her çalışmadan önce detaylı bir araştırma yaparak kararınızı vermeniz şarlatanların tuzaklarından kurtulmanızı sağlar.

Doğru Araştırma İle Dolandırıcılardan Uzak Kalmak Mümkündür

Gerçek medyumları bulmak için detaylı bir araştırma yapmanız sizi bu kişilerden uzak tutacaktır. İyi bir araştırma yaptığınız ve dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece endişe etmenizi gerektiren bir durum oluşmayacaktır.

Gerçekten bu işi yapan bir medyum ile çalışmanız halinde gaybın sonsuz kudretinden dilediğiniz gibi yararlanabilir ve her konuda destek alabilirsiniz. Öte alemlerde var olan enerjiler, gerçek medyumların elinde insanlığın yararı için kullanılan bir hazineye dönüşmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir